Lexmark MX432adwe | Laser | Laser Printer | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black/White
- TootjadLexmark
- Mudel: 29S8110
- Saadavus: 3
-
757€
Lexmark MX432adwe | Laser | Laser Printer | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black/White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 403.00 mm |
| Gross weight | 14.71 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Net weight | 13.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Lexmark |
| Producer product name | MX432adwe |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toote tüüp | Laser Printer |
| Toote värv | Black/White |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lexmark mx432adwe laser laser printer maximum iso a-series paper size a4 blackwhite, 29s8110, lexmark, printerid






